Zboží v akci

Nejprodávanější

NOVINKY

arr3ŠKODLIVÉ TUKY Škodlivé tuky: ve Světě se proti nim bojuje, Česko mlčí Vydáno: 13.11.2013 "Transmastné... arr3STUDIE 7 ZEMÍKrétská strava je bohatá na zeleninu, ovoce a luštěniny, doplněné menším množstvím červeného masa a... arr3KOSMETIKA PRO NOVOROZENCEKaždá maminka chce pro své miminko jen to nejlepší a stejně je tomu tak i při výběru kosmetiky. Jak... arr3A na čem smažíte vy? BOŘÍME MÝTY... Většina Čechů vám i přes veškeré závěry celosvětových výzkumů řekne, že extra... arr3OLIVOVÝ OLEJ A POCIT SYTOSTI Myslíte si, že je možné, abyste konzumovali vyšší množství tuku, ale nepřibírali na váze?... arr3VÝROBA OLIVOVÉHO OLEJEVýroba extra panenského oleje GLAFKOS, Kréta   Extra panenský olivový olej GLAFKOS, z prvního... arr3DALŠÍ NOVINKYPřečtěte si také další články ze sekce NOVINKY. OLIVOVÝ OBCHOD NA FARMÁŘSKÝCH TRZÍCH   ... arr3PŘÍRODNÍ OLIVOVÁ MÝDLAUž staří Řekové používali olivový olej k výrobě přírodních mýdel. I dnes tam najdeme kvalitní...

Úvod » VÁNOČNÍ DÁRKOVÉ BALÍČKY

Dárkové Vánoční balíčky - olivové produkty

Právě pro Vás připravujeme speciální nabídku na Vánoce 2014.

Darujte svým blízkým krásu a zdraví!.

Připravili jsme pro vás zdravé dárkové balíčky pro vaše blízké. Vyberte si z kombinací řeckých produktů ve dvou variacích dárkových balení.

Ideální dárek nejen pro babičky,maminky, manželky i přítelkyně, ale především pro ty, kteří dbají na své zdraví a preferují přírodu nad chemií.

 

Pro zaslání aktuální Vánoční nabídky pro Firmy 2014 pište na info@olivovyobchod.cz


Nezaujal Vás žádný námi nabízený balíček? Nebo máte zájem o větší dárkové balení či dárkové koše?

Do balíčků Vám samozřejmě rádi přidáme jakýkoliv produkt navíc nebo provedeme Vámi požadované úpravy.  Na Vaše přání Vám také sestavíme jakoukoliv kombinaci našich produktů, včetně velkých dárkových košů či ozdobných krabic.

Rádi byste přidali nějaký Vámi oblíbený řecký produkt, který aktuálně nemáme v nabídce? Dejte nám vědět a my ho pro Vás seženeme!

Pro dotazy, speciální přání či větší objednávky pište na:

info@olivovyobchod.cz

nebo nás kontaktujte na tel. číslech:

+420 776 831 778

+420 608 213 093


Jste majitelé Zdravé výživy, Sýrárny, Obchodů s delikatesami či  E-shopu s dárkovým zbožím a máte zájem naše balíčky prodávat?

Jste FIRMA a máte zájem o naše balíčky pro Vaše Obchodní a firemní partnery, významné klienty či zaměstnance?

Pracujete na marketingovém oddělení a hledáte inspiraci pro letošní Vánoční dárky, které by Vaši firmu reprezentovali a jen tak se na ně nezapomnělo?

Napište nám na info@olivovyobchod.cz nebo nás kontaktujte na výše uvedených číslech a my Vám zašleme Vánoční nabídku pro firemní partnery 2014 a garantujeme Vám profesionální provedení, reprezentativní Vánoční dárky a nepřetržitou zákaznickou péči.

YWExOWMzZj