Novinky

arr3CUKETOVÉ KULIČKY8 PORCÍ 1Kg cuket 250g nastrouhané fety 2 rozšlehaná vejce 1 šálek strouhanky jemně nakrájená... arr3STUDIE 7 ZEMÍKrétská strava je bohatá na zeleninu, ovoce a luštěniny, doplněné menším množstvím červeného masa a... arr3KOSMETIKA PRO NOVOROZENCEKaždá maminka chce pro své miminko jen to nejlepší a stejně je tomu tak i při výběru kosmetiky. Jak... arr3PŘÍRODNÍ OLIVOVÁ MÝDLAUž staří Řekové používali olivový olej k výrobě přírodních mýdel. I dnes tam najdeme kvalitní... arr3A na čem smažíte vy?   Většina Čechů vám i přes veškeré závěry celosvětových výzkumů řekne, že extra panenský olivový... arr3OLIVOVÝ OLEJ A POCIT SYTOSTI Myslíte si, že je možné, abyste konzumovali vyšší množství tuku, ale nepřibírali na váze?... arr3Proč jsou německé jogurty jiné než naše?Časopis Dtest testoval v měsíci září jahodové jogurty a výdledky jsou opět velice překvapivé.... arr3VÝROBA OLIVOVÉHO OLEJEVýroba extra panenského oleje GLAFKOS, Kréta   Extra panenský olivový olej GLAFKOS, z prvního... arr3DALŠÍ NOVINKYPřečtěte si také další články ze sekce NOVINKY. OLIVOVÝ OBCHOD NA FARMÁŘSKÝCH TRZÍCH   ...

Nejprodávanější


Dárkové Vánoční balíčky - olivové produkty

Právě pro Vás připravujeme speciální nabídku na Vánoce 2014.

Darujte svým blízkým krásu a zdraví!.

Připravili jsme pro vás zdravé dárkové balíčky pro vaše blízké. Vyberte si z kombinací řeckých produktů ve dvou variacích dárkových balení.

Ideální dárek nejen pro babičky,maminky, manželky i přítelkyně, ale především pro ty, kteří dbají na své zdraví a preferují přírodu nad chemií.


Nezaujal Vás žádný námi nabízený balíček? Nebo máte zájem o větší dárkové balení či dárkové koše?

Do balíčků Vám samozřejmě rádi přidáme jakýkoliv produkt navíc nebo provedeme Vámi požadované úpravy.  Na Vaše přání Vám také sestavíme jakoukoliv kombinaci našich produktů, včetně velkých dárkových košů či ozdobných krabic.

 

Rádi byste přidali nějaký Vámi oblíbený řecký produkt, který aktuálně nemáme v nabídce?

Do dárkových balíčků a košů lze přidat jakýkoliv další řecký produkt, nevýhodou je pouze delší dodací lhůta ( cca o 2-3 týdny ).

M2EyNj